Víkend,který dokáže změnit život

Zažili jste pocit, že se těšíte do práce, jako byste jeli na dovolenou? A ještě možná víc? Že si dobijete baterky a dostanete odpovědi přesně na ty otázky, které v životě řešíte?

Já tohle zažívám spolu se svým mužem Honzou poslední tři roky, kdy jsme se rozhodli otevřít se, totálně změnit naše myšlení, odhodit předsudky, strachy a přijmout tu nejlepší příležitost, která nám přišla do života. A tolik věcí se za tu dobu změnilo! My jsme se změnili.

Každá akce, workshop nebo jen obyčejné setkání nám přináší nejen spoustu informací, ale hlavně obrovský osobní růst ve společnosti úžasných, pozitivních lidí s takovou etikou a hodnotami, které jsou mi blízké. A v takové energii se dějí i zázraky a přicházejí myšlenky, které by jinak možná vůbec nepřišly.

Takový byl i tento česko-slovenský víkend, plný neskutečné energie, přátelství, vzájemnosti, slziček dojetí a uvědomění si možná i těžších věcí, které je potřeba změnit, ale také radosti, tance, pohody a smíchu, který nešel zastavit.

Každý ze sebe předal to nejlepší a já pochopila spoustu situací, které mě v posledních týdnech potkaly. Dnes mi došlo, když mi sice dost bolestivě jedna žena minulý týden napsala, že nepotřebuje zachránit, jak cennou informaci mi dala a že jsem to měla opravdu špatně nastavené sama v sobě a proč tolik lidí okolo potřebovalo pomoc:-) Teď už vím, že se chci obklopovat a pracovat s lidmi pozitivními, otevřenými, srdečnými, etickými, kteří chtějí o sebe pečovat, plnit si své sny a přes překážky postupně měnit život sobě i ostatním tak, aby byl plný hojnosti a naplnění.

Je vždycky skvělé být se svým týmem. Jsem vdečná za každého človíčka, který nám v tom důvěřuje a jen se těším z toho, jak i oni jdou po těch pomyslných schodech nahoru, i když to občas dost bolí.

A největší odměnou pro mě bylo, když mi několik lidí po našem společném uvádění na pódiu s Honzou řekli, vy jste tak sladění a ptali se, co se změnilo, že najednou vyzařuji takový klid. Je to více věcí … Španělsko, všechna ta spousta práce a probdělých nocí, ale došlo mi to dnes až při přednášce Pavla Svobody … je to ta BOLEST, kterou člověk každý den překonává a která postupně obrušuje hrany.