O mně

Podnikání z pískoviště

je jedna etapa mého života. Nádherného života s dcerkami Deniskou, Liliankou a mým mužem Honzíkem. Věřím, že každý člověk může najít své poslání, inspirovat ostatní a sdílet s nimi své zkušenosti a vzájemně se tak obohacovat. Proto tyhle stránky, proto já a moje články a příběhy. A že to jde v každé situaci, třeba i s dětmi a třeba i z pískoviště? Ano!

 

Našla jsem něco výjimečného – podnikání, cestu za svobodou, dobrem a láskou.

A že to nebylo ze začátku snadné, bořilo to všechny moje názory, že jsem si nevěřila, trápila se tím, co si myslí ostatní a plakala, když to nechápali a dívali se skrz prsty. Určitě Vám o tom postupně řeknu více. Každý den se učím, posouvám své hranice, překonávám překážky, zbavuji se strachů, a především se BAVÍM, učím být maximálně upřímná a otevřená. Žiju život svých snů. Každou situaci přijímám s vděčností, ať je jaká chce. Některou i s pocitem “AHA”, protože to mě nejvíce zrcadlí, posouvá vpřed a vrací sama k sobě. Zároveň je každý den neuvěřitelným dobrodružstvím a příběhem.

Někdy lidé dělají to, co je baví, někdy bohužel i to, co je nebaví.

Já cítím, že dělám ještě něco navíc, protože to mohu předávat dálším. Dělám to, k čemu jsem byla stvořená, co mě naplňuje a dává obrovský smysl. ŽÍT naplno, být ŽENOU, MANŽELKOU, MAMINKOU. Svým příkladem a životem vedu ostatní na jejich cestě za ZDRAVÍM, ŠTĚSTÍM, KRÁSOU, RADOSTÍ A NAPLNĚNÍM. A co mi dává smysl? Potkávat se s lidmi, vzájemně se obohacovat a inspirovat, probouzet a objevovat své dary, vnitřní sílu a potenciál.

A víte, jak poznám, že jdu správným směrem???

Podle toho, co se mi v životě děje, jaké lidi a situace potkávám. A baví mě to čím dál víc. Těším se ze spousty drobností, jsem zdravější a spokojenější člověk. Mám se ráda a umím sobě i ostatním přiznat i odpouštět chyby, raduji se ze sebemenšího zlepšení. Znovu objevuji a pouštím do života své SNY a plním sny svým dětem, ať už je to jízda lanovkou, společné malování, pusa, výlet do hvězdárny, kytička a spousta dalších. Žiji přítomností, vím, co chci a nechávám cesty k tomu otevřené. MILUJI ŽIVOT a lidi kolem sebe a věřím i v TEBE. Protože, člověk vždycky dokáže víc, když v něj věří ještě někdo další.

To jsem já Zdeňka Brzáková

https://www.facebook.com/podnikanizpiskoviste/

Zdeňka Brzáková

Telefon: +420777944350

Email: podnikanizpiskoviste@gmail.com

Comments (1)

  1. On refusa continuar payar custosi traductores. At solmen va esser necessi far uniform grammatica.

Comments are closed.